Česky English

exoticke-drevo@centrum.cz
(+420) 603 879 987, (+420) 602 406 555

O nás

Zabýváme se přímým dovozem-importem exotického dřeva a řeziva ze států Střední a Západní Afriky. Nabízíme jak prodej dřeva řeziva pro další výrobu, tak i finální výrobky z exotického dřeva. Jedná se zejména o terasová prkna a podkladové hranoly, masivní vnitřní podlahy a parkety, nábytek do koupelny nebo kuchyně, výrobu lepených desek – spárovek, výrobu dřevěných umyvadel a koupacích vany, dřevěného oplocení, dřevěných obkladů stěn, decking, pracovní stoly, konferenční stolky, knihovny apod.

Pro další zpracovatele exotického dřeva, jsme připraveni nabídnout individuální přístup a cenu. Po dohodě je exotické dřevo možné dodat v rozmanitých formátech a rozměrech dle individuálního požadavku. Jedná se zejména o hranoly, hranolky, prkna, fošny, tlusté fošny, silné hranoly apod.

V tomto regionu spolupracujeme s několika místními producenty exotického dřeva a řeziva a proto bychom chtěli našim zákazníkům nabídnout rozmanitou škálu tropických tvrdých dřevin a řeziva.

Tropické dřeviny mohou být dodány v nejrůznějších formách, jako například hrubě řezané fošny a hranoly, nábytkové hranoly, vnější podlahové desky a fošny, decking na terasy a venkovní stavby, dále vnitřní masivní podlahy a obklady stěn. Jsme připraveni nabídnout opravdu širokou škálu dřevěných produktů z exotického dřeva. Od podlah, terasových desek na terasy a podlahy, fasádních profilů a palubek až po hrubé tropické řezivo jako polotovar pro další výrobu nábytku.

Dokážeme nabídnout velmi výhodné ceny pro všechny odběratele.

Přesvědčte se sami, že exotické dřevo nemusí být drahý luxus…